Co je to Oblibometr?

Oblibometr je váš nový nástroj na hodnocení poskytovaných služeb, kvality produktů a přístupu k zákazníkovi.

Oblibometr je váš nový pomocník pro správný výběr.

Vedle obecně rozšířených obecných komentářů a „hvězdičkových“ hodnocení v sobě kombinuje několik vlastností, které vám mohou pomoci vyjádřit svou pochvalu, nebo naopak kritiku, u širokého spektra různých zařízení a firem.

Kritéria pro hodnocení nejsou vždy stejná, a liší se podle typu zaměření jednotlivé firmy.

Jistě nám dáte za pravdu, že například u lékaře nechcete hodnotit kvalitu podávaného jídla nebo v restauraci rychlost opravy.

Proto jsme pro vás připravili přizpůsobené kategorie hodnocení – pro restaurace, hotely, řemeslníky, hotely, autoservisy atd.

Můžete tak na jednom místě relevantně ohodnotit různé obory. Pouze u těch oborů, kde je složité vybrat konkrétní oblasti pro hodnocení, naleznete obecnou škálu. Zde nám ale můžete pomoci, když nám napíšete na info@mediatel.cz, co byste chtěli v kterém oboru přidat.

A jak hodnotit? Velmi jednoduše – Oblibometr – tedy v rozpětí od 0–100, vždy po deseti bodech, zaklikněte vaši volbu. A nezapomeňte připsat vaše slovní hodnocení. Sami oceníte, jak je důležité a proto jej, alespoň krátké, vyžadujeme.

KDE je možno hodnotit?

Hodnocení a komentáře je možné udělit na www.zlatestranky.cz, na všech mobilních aplikacích a také v partnerských sítích, jejichž seznam budeme průběžně doplňovat.

Pokud jste nenašli firmu, kterou chcete ohodnotit, v některém z výše uvedených zdrojů, jednoduše nám ji napište na e-mail: info@mediatel.cz nebo rovnou vložte zde: